Menu
Konto
Szukaj

Zwroty towarów

Przed zamówieniem jakiegokolwiek zapachu zalecamy zapoznanie się z zapachem produktu. Można to zrobić, odwiedzając naszych partnerów w swoim mieście lub zamawiając próbki zapachów w naszym sklepie internetowym.

Jeśli po otrzymaniu i rozpakowaniu produktu zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia opakowania, niespójności lub wady, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected] lub telefonicznie pod numerem +48 698 363 957. Wymienimy wadliwy lub uszkodzony produkt lub zwrócimy pieniądze.

Możesz zwrócić towar w ciągu czternastu dni roboczych od daty dostawy towaru, przesyłając pisemne powiadomienie na adres [email protected] w ciągu czternastu dni roboczych od daty dostawy towaru, zgodnie z "Zasadami zwrotu i wymiany towarów" zatwierdzonymi rozporządzeniem nr 217 Ministra Gospodarki z dnia 29 czerwca 2001 r.  oraz "Zasadami sprzedaży towarów i świadczenia usług w przypadku umów za pośrednictwem środków komunikacji" , zatwierdzonymi rozporządzeniem nr 258 Ministra Gospodarki z dnia 17 sierpnia 2001 r. Towar zakupiony w dobrej jakości można zwrócić w ciągu 14 dni roboczych, jeżeli:

• zwracany towar znajduje się w oryginalnym, schludnym opakowaniu;
• produkt jest nieużywany i nieuszkodzony;
• produkt jest w dobrym stanie (brak uszkodzonych metek, rozdartej folii ochronnej itp;)