Menu
Konto
Szukaj

O NAS

Aromatic •89• to litewska marka luksusowych, najwyższej jakości produktów zapachowych i niszowych aromatów.

Naszym celem jest dotarcie do każdego domu i samochodu, a także każdej osoby, która chce poznać i zakochać się w naszych zapachach.
Naszą misją jest zapewnienie rozwoju pożądanych, luksusowych i najwyższej jakości produktów zapachowych poprzez tworzenie możliwości biznesowych zarówno dla przedstawicieli marki, jak i klientów biznesowych.
Naszą wizją jest zdobycie pozycji atrakcyjnego lidera w branży i zdobycie statusu marki rozpoznawalnej na całym świecie.

Nasze wartości

• Jakość: dokładamy starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania naszych klientów.
• Profesjonalizm: działamy profesjonalnie i odpowiedzialnie, aby nasi klienci byli ciągle zadowoleni.
• Praca zespołowa: działamy jako zespół, aby osiągnąć nasze cele i spełnić oczekiwania naszych klientów.
• Uczciwość: zawsze postępujemy w sposób uczciwy i zgodny z zasadami etyki, upewniając się, że nasi klienci otrzymują wszystkie istotne informacje i najwyższej jakości usługi.
• Szacunek: szanujemy naszych klientów, pracowników i partnerów, utrzymując dobre stosunki i wzajemną współpracę.
• Pozycja lidera: dążymy do tego, aby stać się liderami w branży i wyznaczać najwyższe standardy jakości produktów i usług.

HISTORIA

W 2016 roku, w kuchni Arnoldasa Bružasa, narodził się pewien pomysł – tworzenie aromatycznych i przyjemnych prezentów dla najbliższych, co przerodziło się w wysoko rozwinięty biznes i zespół osób wierzących w magię zapachu.

Lider firmy, po doświadczeniach w pracy w Norwegii, gdzie trudy pracy fizycznej i sukces innych ludzi skłoniły go do poszukiwania źródła własnego szczęścia w innym miejscu, postanowił w końcu wziąć życie w swoje ręce.

"Krok po kroku pojawiła się w mojej głowie wizja firmy, w której chciałbym pracować. Mogłem perfekcyjnie zwizualizować atmosferę, którą chciałem stworzyć, przestrzeń roboczą, którą chciałbym zaoferować oraz zespół osób, który chciałbym zgromadzić, aby osiągnąć cele, a także relacje, które będę pielęgnować w mojej firmie" - powiedział A. Bružas.

W końcu, zauroczony tym pomysłem, Arnoldas porzucił pracę i wrócił na Litwę, aby założyć własną firmę.

"Po dokładnym zapoznaniu się z technikami wytwarzania świec, zacząłem robić je sam. Początki były trudne. Całe dnie spędzałem z telefonem w ręku szukając klientów, którzy finalnie nie byli zainteresowani moim produktem. Niemożliwym było sprzedanie komuś nieznanej marki. Środki finansowe szybko się skończyły i po pół roku bezskutecznych starań byłem zmuszony po raz kolejny opuścić Litwę. Nie było dnia, żebym nie myślał o swoich pomysłach i wizji, w które nadal wierzyłem. Wiedziałem już, co kupię za zarobione pieniądze." - powiedział A. Bružas o pierwszych wyzwaniach.

Wkrótce dom założyciela wypełnił się woskiem, szklanymi pojemnikami, pokrywkami i innym niezbędnym do produkcji świec sprzętem. Zaczął robić świece, jednak w tamtym czasie nie myślał o produkcji zapachów do domu.

Pomimo, że drugie podejście do rozpoczęcia działalności również nie było łatwe, w 2018 roku firma zatrudniła swojego pierwszego pracownika. Założyciel jest bardzo wdzięczny za lekcje, które doprowadziły Aromatic •89• do miejsca, w którym dziś znajduje się firma.

MARKA

Nazwa marki powstała poprzez dodanie do słowa "Aromatic", sugerującego ideę zapachową, symbolu najwyższych wzrastających cyfr w liczbie dwucyfrowej, oznaczających wizję doskonałości i celu. W ten sposób marka otrzymała nazwę Aromatic •89•.

PRODUKCJA

Wykreowanie charakteru dla domu to sztuka, a my chcemy stać się jej częścią. Dążymy do tego, aby nasze perfumowane i minimalistyczne produkty stały się częścią Waszego codziennego życia i nieustannie sprawiały Wam radość. Z tego powodu prężnie rozszerzamy nasz asortyment i nie zamierzamy na tym poprzestać.

 • WE TOUCH YOUR FEELINGS •